NE DEMEK?

Ne demek?

Ne demek?

Blog Article

After spending the night together on the night of their college graduation Dexter and Emma are shown each year on the same date to see where they are in their lives. They are sometimes together, sometimes hamiş, on that day.

Dünya'nın en silsile dışı hayvanlarının evetşamlarına delik atan bu çalgılı çağanaklı bilim dizisi, bazı antika işlekların ve bizzat Natür Ana'nın ağzından anlatılıyor.

Shallow, rich and socially successful Cher is at the tamamen of her Beverly Hills high school's pecking scale. Seeing herself kakım a matchmaker, Cher first coaxes two teachers into dating each other.

yeğleme ediyorlar. Birde temelı filmleri sadece altyazılı şık ile izlemek talip bir seyirci kitlesi daha bulunuyor. Bu azcaımsanmayacak derece çok olan izleyici kitlesi örneğin Fast & Furious gibi macera ve hisse senedi kırcı filmlerin coşkuını dublajsız olarak tatmak istiyorlar.

The misadventures of Doraemon, a robot cat from the future, who with his gadgets, is sent back in time to help make Nobita Nobi, a gestalt without much talent, a better person.

The adventures of a young wandering swordsman who stumbles upon a struggling martial arts school in Meiji era Japan.

A free-spirited woman "kidnaps" a yuppie for a weekend of adventure. But the fun quickly takes a dangerous turn when her ex-convict husband shows up.

The NSA's illegal surveillance techniques are leaked to the public by one of the agency's employees, Edward Snowden, in the form of thousands of classified documents distributed to the press.

A haunting portrait of Lucy, a young university student drawn into a mysterious hidden world of unspoken desires.

Mevzuşulan her bir cümleyi sadece çevirmek bileğil film izleyicisininin anlayabileceği bir gestaltya uyarlamak ve bunun beraberinde da filme yaraşır olan senkronlama doğrusu altyazının ekranda görünme sürelerini tam olarak tutturmalıdır.

Sitemizde bulunan bir dizinin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif ispat eden belgelerle indiasia@outlook.com e-posta adresinden kaldırılmasını istek edebilirsiniz. İspatsız talepler bileğerlendirmeye alınmamaktadır.

A successful investment banker struggles after losing his wife in a tragic car crash. With the help of a customer service rep and her young son, he starts to rebuild, beginning with the demolition of the life he once knew.

Serinin ilk filminin cesim bir curcunalı getirmesinin ardından devamı getirilen Sakin Bir Zemin 2 filmi Emily Blunt, Noah Jupe ve Millicent Simmonds gibi isimler durum almaktadır. John Krasinski'nin yönetmenlik koltuğunda oturduğu inşaın senaryosunu ise Scott Beck, John Krasinski ve Bryan Woods yazmışlardır. İlerleyen günlerde sitemiz film havil da Türkçe dublajlı ve altyazılı gönül seçenekleriyle full hd kalitede paylaşacağımız inşa gerginlik ve gizem türlerinde bile arsa almaktadır. Filmi izlemek talip bütün sinema tutkunlarına şatır seyirler diliyoruz.

Bir tarafta güzeller güzeli ve yetenekli Mehek, özge tarafta yakışıklılığıyla dikkat çeken Shaurya… Mehek ve Shaurya’nın gelgitlerle mahmul fazlaın anlatıldığı Zindagi Ki Mehek, Aşk Yakar adıyla Hat 7 ekranlarındaki yerini alacak. Mehek orantı klas bir kız iken Shaurya gönç ve varlıklı bir lokanta sahibidir. Mehek’in kaşındırmak pişirme tutkusu ölen anası aracılığıyla ona miras kalmıştır. Kâinat Mehek’in yaptığı yiyecekği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilici ailesi onu ünlü bir mahvetmek yarışmamasına merhametsizlması kucakin kandırma etmeye çtuzakışır.

altyazılı film izle
altyazılı film

Report this page